Dom, ul. Wierzbowa
Wierzbowa, Kleszczewo, pomorskie
- 1 339 000 zł
- 105,47 m²
- 12 695,55 zł/m²
Joanna Olender
Skontaktuj się
Dom, ul. Wierzbowa
Wierzbowa, Kleszczewo, pomorskie
zaktualizowane:
9 maja 2026
Dom, ul. Wierzbowa
Zaktualizowane: 9 maja 2026
1 339 000 zł 105,47 m² 12 695,55 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
4
1 198 m²
parking publiczny / na ulicy
2025
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
1 198 m²Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicyRok budowy:
2025Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 339 000 zł (12 695,55 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 105,47 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
- pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- okna: plastikowe
- Działka: 1 198 m²
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: elektryczne
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: PARTNERZY AGENCJA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 09.05.2026
- numer ogłoszenia: PAN677727
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wierzbowa, Kleszczewo, Trąbki Wielkie, gdański, pomorskie
Opis nieruchomości
Komfortowy, dom wolnostojący z dużą działką, Kleszczewo
Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.
Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 105,47 m², położony na przestronnej i zadbanej działce o łącznej powierzchni 1198 m² w spokojnej, zielonej części Kleszczewa. (...)
798 568...
798 568 568